KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16969202

nr 1696 9202

Walter du Halde

(f. 1919), Sverige

Oljemålning, Walter du Halde (f. 1919), Signerad. Olja på duk, 65x53 cm, yttermått inklusive ram: 68x58 cm

Walter du Halde, svensk bildkonstnär född i Chile 1919.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 28 april 2025
kl 20:31:55

Walter du Halde

Läs mer om Walter du Halde