KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16969202
nr 1696 9202
Walter du Halde
(f. 1919), Sverige
Oljemålning, Walter du Halde (f. 1919), Signerad. Olja på duk, 65x53 cm, yttermått inklusive ram: 68x58 cm
Walter du Halde, svensk bildkonstnär född i Chile 1919.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 28 april 2025
kl 20:31:55
200 kr
Walter du Halde
Läs mer om Walter du Halde